Report z S.A.S., Falešnýho Obvinění, P.U.M a Švindlu

19. ledna 2014 v 10:59 | ChristiMetal |  MOJE koncerty, zážitky ,...
Včera, 17.1.2013 sem byla s partou v B-Clubu na Falešným Obvinění, SAS, PUM a Švindlu.
Bylo to super, zase se sešla celá parta :) nebo aspon všichni z party co posloucháme nějakou odnož rock'n'rollu, až na jednoho kámoše co jel někam do Budějovic... Jako bylo tam cca asi padesát lidí, no né moc no. Ale zase tolik čír sem pohromadě eště neviděla :D Z party nás tam bylo pět i semnou a pogovali sem tam eště s nákejma fajn punkáčema. Celkem debilní že na tak skvělý kapely dorazí tak málo lidí a eště míň jich tam poguje... pogovali sme jenom naše parta + čtyři další punkáči a to bylo celý. Fakt ňák nechápu, někteří se ani nezvedli a nešli si stoupnout k podiu, dokonce sem se jednou ohlídla na ty lidi co seděli a dva z nich si něco dělali na mobilu ... Ale jinak cajk :D mam placku S.A.S. :) A fajn vidět zas ty lidi pohromadě, vysrat se na všechny problémy a užít si večer :D.
Tak první kapela byla Švindl, ty sou z Liťáku, stě tady blízko. Na to že to byla první kapela tak zvuk a všechno měli dobrý, jedna z mála prvních kapel co ví co dělaj ohledně zvuku.


Druhá kapela byla P.U.M. (Pivaři umírají minimálně). Podle mně to je fakt dobrá kapela se skvělejma textama.


Předposlední, ale pro mně poslední kapela, protože sem Falešný Obvinění nestihla :/ musela sem jet o půlnoci domů, tak jako chápu že máma nechce bejt do noci vzhurů a přesně proto se neskutečně těšim na tu motorku :P Joo tákže třetí kapela byla S.A.S. (System against system- Systém proti systému). Taky dobrá kapelka a celkem dost známá :)
Mno a jelikož sem Falešný obvinění nestihla tak nemam ani fotky. Ale tak Falešný obvinění:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama