Úprava mojí bundy :P (+ náhrdelník)

23. září 2013 v 20:06 | ChristiMetal |  Má tvorba ...
Sem z toho vypatlaná ano, hlavně kvůli tomu jak mi to lidi chválí :D Mám křivák už rok, zepředu placky a pyramidky a zezadu nic, no... bejvávalo :P ... teď už mám :D Viděla sem to u Šmejda a zalíbilo se mi to, tak se ho zeptala čím to dělal a poradil mi... v pátek sem si koupila na to fixku speciální a dneska namalovala (,předkreslila sem si to křídou), mámě i spoustě lidí se to líbí a já sem hrozně ráda :) je to ve stylu Maidnů, asi ste si všimli :) A nemůžu s edočkat až s tím pudu zejtra do školy a v sobotu s celou partou na koncert! :P (a těch vlasů si nevšímejte, chtěly by vyžehlit... :DD )


Dyštak tady je odkaz na tu fixku, ale koupila sem jí normálně v papírnictví :) http://www.landsmann.cz/centropen-8586-fix-na-vodni-bazi-popisovac-permanentni-bily-2-5mm_d79171.html

A když sme byli ve Skandinávii, tak sem mi zalíbily ty jejich mince, mají v nich díru a mamku napadlo že bych si z toho mohla udělat náhrdelník a mě se ten nápad zalíbil, navíc mám hrozně ráda severskou mytologii i přestože jsem satanistka :)
zleva: norská mínce, švédská mince a dánská mince
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama